3AB ENERJİ

Firmamız 31 Ağustos 2012 tarihinde; 20 yıldır bir arada çalışan ve başarılı projelere imza atmış bir ekiple, ülkemiz sanayisine hizmette yeni bir alternatif, yeni bir kan değişimi ve yenilikçi bir bakış açısı ile kurulmuştur. Geçmişten bugüne gelen tecrübelerimiz ve birikimlerimiz, yurt içinde ve yurtdışında her türlü enerji ve sanayii tesislerinin fizibilite, projelendirilme, tesis edilme ve devreye alma aşamalarında en önemli gücümüzdür. Firmamızın en önemli prensibi yükümlülüğü altına aldığı tüm işleri hızlı, kaliteli çözümler üreterek, doğru, zamanında ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmaktır.
Ülkemiz sanayisine yenilikçi bir bakış açısıyla hizmet verme prensibiyle kurulan 3AB Enerji,çalışmalarına başladığı tarihten bugüne kadar pek çok önemli projeye imza attı. Yurt içinde ve yurtdışında her türlü enerji ve sanayii tesislerinin fizibilite, projelendirilme, tesis edilme ve devreye alma aşamalarında yer alan 3AB Enerji, yüksek standartlar çerçevesinde çevresel, ekonomik ve sosyal açıdan sürdürülebilir bir gelecek için enerji çözümleri sunmaktadır.

Firmamız sektörde yaygın, kaliteli ve uygun ürünleri kullanarak minimum arıza prensibi,kullanıcı dostu PLC ve Scada yazılımları ile işletme kolaylığı ile hızlı ve güvenilir otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Firmamızın en önemli prensibi, üstlendiği tüm işleri hızlı, kaliteli çözümler üreterek, doğru, zamanında ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmektir.

Değerlerimiz

"Kalite Bizim için Önce Gelir"

Firmamız yaptığı tüm işlerde; yapılan işlerin içerik ve boyutuna bakmaksızın, kaliteden taviz vermeyen, zamanında, güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışını benimsemiştir. Sektörde yaygın, kaliteli ve dayanıklı ürünleri kullanarak minimum arıza prensibi, kullanıcı dostu PLC ve Scada yazılımları ile işletme kolaylığı ile hızlı ve güvenilir otomasyon çözümleri sunmaktadır…

  


Vizyonumuz

"Yönümüzü En Tepeye Çevirdik."

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışında, faaliyet alanımızdaki işlerde çözüm ortağı olarak aranan başlıca firmalardan biri olabilmektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Misyonumuz

"Mühendislik Alanında Yenilikçi Olacağız."

Ülkemiz insanında fazlasıyla olduğunu düşündüğümüz doğal zekâyı deneyimlerimizle birleştirerek, mühendislik alanında dışa bağımlılığı minimuma indirmek firmamızın başlıca hedefidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalite
Politikası

3AB Enerji, yaptığı tüm işlerde ISO kalite ve yönetim sisteminden ödün vermeden, yenilikçi, insana ve çevreye duyarlı çalışmalar yürütmeyi ön planda tutmaktadır.