Hizmet Verdiğimiz Sektörler

ENERJİ ÜRETİM
TESİSLERİ
Firmamız Termik Santraller, Basit ya da Kombine Çevrim Santralleri, Hidroelektrik Santraller, Rüzgâr ve Güneş Enerji Santralleri alanlarında fizibilite, projelendirme, malzeme temin, montaj ve devreye alma konularında anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

ENERJİ İLETİMİ VE İNDİRİCİ TRAFO
MERKEZLERİ
Firmamız, üretilen enerjinin iletilmesinde gerekli olan 36 kV, 110 kV, 154 kV, 220 kV, 380kV, 500 kV Trafo Merkezleri ve Enerji Nakil Hatlarının danışmanlık, projelendirme ve anahtar teslimi yapılması konusunda çözümler sunmaktadır.

ENERJİ
DAĞITIMI
Firmamız, yurt içi ve yurt dışında, enerji ve sanayi tesislerinin ihtiyacı olan 0,4 kV’ tan 36 kV’a kadarolan tesislerin danışmanlık, projelendirme ve anahtar teslimi yapımı konusunda deneyimli kadrosuyla çözümler sunmaktadır.

ENDÜSTRİYEL
TESİSLER
Firmamız, endüstriyel tesislerde gerekli olan fizibilite, projelendirme, malzeme temini, montaj ve PLC ve Scada yazılımları konularında hizmet vermektedir. Firmamız, endüstriyel tesislerin çalışmalarının sorunsuz ve sürekli olabilmesi için gerekli olan önleyici periyodik bakım ve servis hizmetleri vermektedir. Periyodik bakımlarda işletmelerin ihtiyacına göre işletmeye ait koruyucu bakım ve işletmeye özel çözümler üretmekteyiz. Firmamız 6,3 kV’tan 500 kV’a kadar olan trafo merkezlerinde Test (primer, sekonder, röle testleri), Devreye Alma, Müşavirlik hizmetleri de sunmaktadır.